13-letnia Gabrysia i Osteosarcoma

utworzone przez | Mar 5, 2018 | Blog Daniela, Pomagamy

05

MARCA, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

13-letnia Gabrysia trafiła do nas w listopadzie 2017 z nieciekawą diagnozą: nowotworem złośliwym kości (osteosarcoma) z przerzutami do płuc.

Jej mama usłyszała o przypadku Daniela i o samym Danielu od lekarza, który miał przyjemność brać udział w jednych z sympozjów lekarskich Dr Thallera. (Dla tych, co nie wiedzą: Daniel leczy się u Dr Ano Thallera już tylko profilaktycznie, ale odegrał on przełomową rolę w leczeniu jego Glejaka Wielopostaciowego IV Stopnia).

Mama Gabrysi, pani Marta, skontaktowała się z Danielem, bo potrzebowała tłumacza i kogoś, kto przeszedł tą terapię na własnej skórze (chciała zrozumieć na czym to wszystko polega i czy warto spróbować). Nie było czasu, więc Daniel zakasał rękawy i pomógł uruchomić maszynę. Terapia, jak sami widzicie działa, ale Gabrysia potrzebuje wsparcia finansowego, by ją kontynuować. Kolejnym etapem jest innowacyjna chemia regionalna (celowana) którą dr Thaller zaproponował i ma się odbyć w tej klinice Medias Klinikum. Za każdy grosik przeznaczony na uratowanie życia Gabrysi i na jej terapię z całego serca DZIĘKUJEMY!

Tutaj link do akcji: https://www.siepomaga.pl/ocalic-gabrysie

Przekażcie dalej, udostępnijcie u siebie na Facebooku, Twitterze – pomóżmy małej stanąć na nogi! Dziękujemy też Fundacji SiePomaga za zorganizowanie akcji – jesteście wielcy!

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!