3 maratony dla Daniela – brawo Monika!

utworzone przez | Lip 29, 2013 | Blog Daniela

29

LIPCA, 2013

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Są ludzie o złotych, wielkich sercach i do takich na pewno należy Monika, bardzo dobra znajoma mojej szwagierki (Sandry), która postanowiła wziąć udział w trzech biegach by uczcić moje 3 lata z rakiem. Monika – jesteś WIELKA!

Na swoim Facebooku Monika napisała tak:

Hi guys! So, the warm up run in Glasgow is done and dusted, 3 more to go! Help me support my friend in his battle. Daniel has been diagnosed with brain tumor (glioblastoma multiforme) on 19th January 2011. Daniel’s unbelievably positive attitude and resilience can be a real inspiration to anyone; therefore I will take part in 3 runs, to mark 3 years of Daniel’s illness.

The method used for his treatment is actually bringing some magnificent results! so please visit his website and get in touch if you would like to find out more!
www.daniel-stymelski.com (in progress, so you can get in touch with me in the meantime)

I dodała parę zdjęć – nie mieliśmy okazji się poznać, ale mam nadzieję, że będzie ku temu okazja, by podziękować Ci osobiście!

 

Nie wiem skąd biorą się ludzie tacy jak Monika, ale spotykam ich coraz więcej na swojej drodze i mam tylko nadzieję, że kiedyś będę się mógł im jakoś odwięczyć. Dodajecie mi takimi akcjami energii i wiary w to, że uda mi się pokonać Freddiego (mojego glejaka wielopostaciowego IV stopnia). Za to, że jesteście – BARDZO, bardzo dziękuję! I jeszcze raz: brawo dla Moniki!

1 komentarz

  1. Sandra

    Tak, wiem Danielku: Monia wymiata! Już nie pierwszy raz biegnie charytatywnie i jak sama mówi: na pewno nie ostatni! Cieszę się, że mam ludzi takich jak ona w swoich znajomych, bo dodaje mi to wiary w człowieczeństwo i w to, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać wiele! Buziaki, trzymaj się!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!