7-letnia Zuzia i Ewing Sarcoma

utworzone przez | Mar 15, 2018 | Blog Daniela, Pomagamy

15

MARCA, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Słuchajcie Kochani, jest taka sprawa – nie dla mnie, dla Zuzi, którą mieliśmy przyjemność gościć u siebie jakiś czas czemu (zdjęcie poniżej). Zuzia to cudowna, 7-letnia dziewczynka, u której zdiagnozowano parszywy nowotwór: Ewing Sarcoma. Brzmi równie paskudnie co i mój Glejak Wielopostaciowy IV Stopnia .

To dla niej razem z Izą negocjowaliśmy z Panią z fundacji Siepomaga, żeby ruszyła zbiórka (nie byli przekonani stroną dr Arno Thallera ani nową metodą chemioterapii celowanej w Medias Klinikum w Niemczech, ale na szczęście my mamy całą dokumentację i mnie jako chodzący przykład). Bo odpowiednimi, innowacyjnymi metodami da się zawalczyć o życie nawet z najzłośliwszym rakiem. Tak więc walczymy! Razem – bo razem raźniej! 

Zuzia po otrzymanych wirusach onkolitycznych i nowej chemii celowanej, którą dostała w Medias Klinikum – zaczęła czuć się lepiej. Co ważniejsze, wrócił jej apetyt, który zwykła chemioterapia w zasadzie kompletnie wykluczyła z gry. 

Rodzice Zuzi nie mają jednak pieniędzy, żeby kontynuować tę terapię, a ja po raz kolejny zadaję sobie pytanie: skoro Zuzia nie korzysta z chemioterapii refundowanej przez NFZ, dlaczego NFZ nie udostępni tych pieniędzy na leczenie gdzie indziej Makabra!! Musimy wspólnymi siłami jakoś zadziałać, tak więc tu jest link: https://www.siepomaga.pl/uratuj-zuzie. Każdy Grosik na wagę złota kochani! Ja wspomagam, mam nadzieję, że i Wy pomożecie!  Pozdrawiam Was serdecznie, Daniel i reszta moich pomagierów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!