Badanie PET-MRT – nowoczesne diagnozowanie raka

utworzone przez | Cze 20, 2018 | Blog Daniela

20
CZERWCA, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Wczoraj wylądowałem w klinice w Monachium na bardzo ważnym dla mnie badaniu. Słyszeliście może o PET-MRT?

Witajcie Kochani!

Trochę się nie odzywałem, a to dlatego, że jestem w trakcie terapii u mojego fantastycznego lekarza dr Arno Thallera. Robię to, jak już wspominałem ostatnio, profilaktycznie, a w grę jak zwykle wchodzi: ozonowanie krwi, wlewy z witaminą C i wirusy onkolityczne.

Badanie PET-MRT CZyli pozytonowa tomografia emisyjna

Wczoraj byłem w klinice w Monachium na nowym badaniu, którego jeszcze nigdy wcześniej nie miałem robionego i nie ukrywam, że byłem nieco zestresowany (jak to ja, kiedy pojawiam się na niepewnym gruncie).

Medycyna idzie w szybkim tempie do przodu, dzięki czemu też pojawają się nowe metody zarówno leczenia nowotworów, jak i ich diagnozowania.

Badanie PET-MRT jest właśnie takim badaniem, które pozwala wykryć niebezpieczeństwo raka w bardzo wczesnej fazie, co dla nowotworów, a szczególnie mojego glejaka, jest bardzo ważne. Badanie wykrywa najmniejsze ogniska raka lub jego przerzutów z bardzo wielką dokładnością i precyzją.

Na czym dokładnie polega to badanie i jakie ma znaczenie możecie przeczytać pod podanym linkiem: https://www.zwrotnikraka.pl/pozytonowa-tomografia-emisyjna/

„Nasze dziewczynki”, które już znacie z mojej strony, czyli Gabrysia i Zuzia też wkrótce zaliczą pierwsze PET-MRT. Pozwoli ono na podjęcie właściego, dalszego leczenia. Miejmy tylko nadzieję, że wyniki będą dobre, a Was proszę o jedno: trzymajcie za nas kciuki!

Pozdrawiam serdecznie, Daniel

PS. Zapraszam też do polubienia mojej stronki na Facebooku: https://www.facebook.com/stymelski/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!