Klinika IOZK w Kolonii

utworzone przez | Lis 22, 2018 | Blog Daniela

22

Listopada, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Dziś będzie krótko o odkwaszaniu organizmu i szybka aktualizacja w sprawie kliniki dr Arno Thallera.

ODKWASZANIE ORGANIZMU

Wielu z Was pyta mnie o moją suplementację, którą poruszyłem w tym miejscu.  Ostatnio jednak do wykazu suplementów, który znajdziecie pod wcześniejszym linkiem doszła kuracja odkwaszająca organizm, którą polecam wszystkim – nie tylko chorym na raka.  Zakwaszony organizm nie przyswaja żadnych suplementów, czy witamin, dlatego też jego odkwaszenie jest bardzo istotne. Poniżej zamieszczam filmik na temat odkwaszania, który może się Wam przydać:

 

LECZENIE NOWOTWORÓW W NIEMCZECH i KLINIKA DR ARNO THALLERA

Drugi temat, który chciałem dziś poruszyć dotyczy leczenia w Niemczech. Otóż ogromna liczba pacjentów, która ciagle rośnie nie pozwala już dr. Thallerowi na przyjmowanie kolejnych. Chcąc jakoś pomóc usprawnić cały proces, skontaktowałem się z dr.Yadigarem Gencem z Kolonii , który był moim lekarzem w 2012 roku (zapewne pamiętacie Centrum Medyczne dr Gortera w którym podjąłem terapię i zastrzyki komórkami dendrytycznymi?). Pracuje on w klinice IOZK w Kolonii i stosuje terapię immunologiczną na bardzo wysokim poziomie. Klinika jest duża dlatego może przyjąć więcej pacjentów, kilku już tam trafiło z mojego polecenia. Dlatego też bardzo proszę osoby zainteresowane immunoterapią o bezpośredni kontakt z IOZK: http://www.iozk.de/

Ja czuję się dobrze, pracuję na 3 zmiany i w wolnym czasie pomagam jak mogę. Nie ukrywam jednak, że jest mi na swój sposób przykro, bo ludzie nie doceniają mojego czasu i zadają mi pytania, na które już odpowiedziałem na stronie. Wystarczy ją przejrzeć, ale niektórzy idą po najmniejszej linii oporu, wręcz żądają w nieprzyjemny sposób informacji, nie zadając sobie najmniejszego trudnu by usiąść na spokojnie, przeczytać materiał, który tu gromadzimy i dopiero potem zastanowić się, czy dalej potrzeba marnować godzinę mojego czasu (którego nie mam dużo) i to jeszcze niejednokrotnie na mój koszt – bo utarło się, że to ja mam oddzwonić i pokrywać koszty rozmowy z Niemiec do Polski. Mnie nikt za czas nie płaci niestety, ani za koszty połączeń, koszty tłumaczeń – nie wiem jak długo jeszcze tak pociągnę. Cieszę się, jeśli dzięki tej stronie ktoś trafi na informacje o skutecznych terapiach na glejaka wielopostaciowego IV stopnia i nie tylko, ale nie chciałbym, żeby zabrała teraz drugie życie, które dostałem.

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w walce z rakiem – nie poddawajcie się!

PS. Zapraszam też do polubienia mojej stronki na Facebooku: https://www.facebook.com/stymelski/

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!