Nasza polska raczkowa rodzina u dr.Thallera

utworzone przez | 14 maja, 2018 | Blog Daniela

14

MAJA, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Byłem dzisiaj kolejny raz u dr.Thallera i ku mojemu zaskoczeniu zastałem w poczekalni same znajome twarze.

Dzisiejszy przyjazd do praktyki dr.Thallera okazał się wielką niespodzianką. Tuż po wejściu zobaczyłem same znajome i bliskie mi osoby. Były Zuzia, Gabrysia i Małgosia, czyli wszystkie moje „raczkowe siostry”. Miło było zobaczyć wszystkie w dobrej kondycji. Oprócz nich był jeszcze jeden pacjent z Polski, a konkretnie z Zakopanego, dlatego ten dzień nazwaliśmy „dniem polskim”.
Jak co kwartał, gdy przyjeżdżam do doktora, zrobiłem odkwszanie i ozonowanie krwi, potem wlew z witaminą C i naturalnie na koniec wirus onkolityczny, tym razem NDV – B.
Byłem bardzo ciekawy, co dzieje się z Małgosią, bo po cudownym wyleczeniu jej wątroby z przerzutów, wykryto u niej zmiany w kręgosłupie. I tutaj bardzo dobre wiadomości: otóż terapia protonowa w Monachium zlikwidowała 82% guzów. To wspaniała informacja, nie mówiąc już o tym, że obydwie dziewczynki:  Zuzia i Gabrysia też dzielnie walczą i są na dobrej drodze do zwycięstwa.
Spotkanie było bardzo przyjemne dla nas wszystkich, a dodatkowo mogłem pomóc w tym dniu jako tłumacz , co przełożyło się na jakość wizyty i oczywiście jej usprawnienie. Jak zwykle też musiałem trochę dziewczyny rozśmieszyć, bo to już tradycja, że jak jest „wujek Daniel” to są wygłupy. Fajnie jest patrzeć jak osoby, które jeszcze niedawno były zagubione i kompletnie niepewne jutra, uśmiechają się i wiedzą dokąd zmierzają , a każdy kolejny dzień przynosi tylko dobre wieści i pozytywną energię.
Pozdrawiam Was serdecznie, Daniel

PS. Zapraszam też do polubienia mojej stronki na Facebooku: https://www.facebook.com/stymelski

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!