Odkwaszanie organizmu i kadzidłowiec indyjski

utworzone przez | Wrz 25, 2018 | Blog Daniela

25

Września, 2018

DANIEL STYMELSKI, GLEJAK WIELOPOSTACIOWY IV STOPNIA

Witam wszystkich po dość długim jak na mnie milczeniu! Przepraszam za mój brak czasu, ale jest on spowodowany natłokiem różnych spraw, a większość z nich kręci się wokół choroby – i to nawet nie tyle mojej, co innych…

Coraz więcej ludzi, u których został zdiagnozowany taki czy inny nowotwór, zgłasza się do mnie z prośbą o pomoc na Facebooku. Z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie się rozdwoić, czy też sklonować. Więkość pyta mnie o rzeczy, które zostały już opisane na mojej stronie internetowej – dlatego też, w tym miejscu proszę wszystkich zainteresowanych o to, by najpierw zapoznali się z treścią mojej strony, a dopiero potem kontaktowali się ze mną z pytaniami. Jeśli czegoś brakuje, lub chcielibyście żebym o czymś napisał bardziej szczegółowo to z chęcią przyjmę wszelkie sugestie z Waszej strony!

2-letni Daniel z Ukrainy też boryka się z glejakiem

Ostatni miesiąc zajęła mi sprawa małego chłopca, mojego małego imiennika z Ukrainy. Daniel ma tylko 2latka i zmaga się z tym samym glejakiem co ja (Glejak Wielopostaciowy IV Stopnia, czyli Glioblastoma Multiforme). Nie można przejść obojętnie koło dzieci zmajagącymi się z nowotworami, dlatego też staram się pomóc na tyle ile potrafię i mogę. U Dr Thallera tłumaczę ja i Azat, tata Gabrysi. Dajemy radę, jest o co walczyć! Chcesz pomóc małemu Danielkowi? Tutaj znajdziesz jego zbiórkę na SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/zycie-daniela

 

SUPLEMENTY PO RAZ ENTY

Wiele osób pyta o suplementy, które są wymienione na mojej stronie – więcej info znajdziecie tutaj. Przypomnę tylko, że moim zdaniem spośród tych, które przyjmuję najważniejszy jest Weihrauch, czyli Kadzidłowiec Indyjski. Ważniejsze jest jednak, by oranizm było odpowiednio odkwaszony, gdyż tylko wtedy wszystkie suplementy mają szansę się wchłonąć. Zakwaszony organizm nie przyjmuje żadnych suplementów. Zachęcam więc wszystkich do odkwaszenia, które na swój sposób resetuje organizm i przy odpowiedniej suplementacji „naprawia” to, co jest uszkodzone. Poniżej wklejam ciekawy filmik w tym temacie.

CZESKA KURACJA ODKWASZAJĄCA

Poznałem też ostatnio świetną kurację odkwaszającą, opracowaną przez czskiego lekarza – jeśli ktoś byłby zainteresowany szczegółami, możecie zostawić komentarz pod tym postem a ja lub moja żona postaramy się podesłać więcej informacji w tym temacie.

Ja póki co mam się dobrze – pracuję na 3 zmiany, pomagam innym, po prostu żyję i to jest najfajniejsze w tym wszystkim.

Poniżej wklejam fotki małego Danielka, który walczy o  życie i bardzo potrzebuje wsparcia finansowego.

Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia – bo doceniamy je dopiero wtedy, kiedy zaczyna się sypać.

 

PS. Zapraszam też do polubienia mojej stronki na Facebooku: https://www.facebook.com/stymelski/

4 komentarze

 1. Wierka

  Panie Danielu, dziękuję za wszelkie porady i czas, jaki Pan poświęca ludziom, pomimo że sam tego czasu na co dzień ma Pan niewiele. Ostatnio glejak pojawił się i w moim otoczeniu 🙁 Jeśli można, prosiłabym o informację na temat kuracji odkwaszającej, opracowanej przez czeskiego lekarza.
  Pozdrawiam i dziękuję!

  Odpowiedz
 2. Mgda

  Bardzo proszę o szczegóły kuracji odkwaszającej

  Odpowiedz
 3. Angelika

  Witam,
  Jestem zainteresowana kuracja odkwaszajaca. Maz od 3 lat choruje, glejak 4 stopnia.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 4. Justyna

  Poprosze o dietę odkwaszajaca 😉

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Blog

Na moim blogu znajdziecie zapiski z czasów choroby jak i informacje na temat tego, co dzieje się teraz, komu pomagam i co robię w wolnej chwili.

Moja Terapia: Pytania & Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie mojej terapii. Wszystko w jedym miejscu!

Darowizny

Informacje na tej stronie są całkowicie darmowe, jednakże za wszelkie darowizny na poczet mojej dalszej terapii jak i utrzymania tej strony: szczerze z całego serca dziękuję!